Menu

2015. aasta hooaega jäi lõpetama pidulik FECC-i jõulupidu, kus osalejaid oli rekordiliselt! Kui juba eelmisel aastal oli Lillepaviljon maksimaalselt täis ning nimekirjas kõik 200 said kohaletuleku kohta märke kirja, siis tänavu registreerus jõulupeole lausa 240 FECC-i liiget. Pidulik õhtu sai alguse Soome Suursaatkonnast Tallinnas, kus kättpidi tervitasid kõiki saabujaid FECC-i juhatuse esimees Sami Seppänen ning suursaadik Kirsti Narinen koos abikaasaga. Peale tervituskõnesid esines lastekoor tekitades saatkonna kaunites ruumides jõulumeeleolu. Saatkonna köök oli valmistanud imelised suupisted, mille kõrvale pakuti sobivat joogipoolist. Ka saatkond oli omalt poolt kutsunud vastuvõtule Soome suunal tegutsevaid oma valdkonna edendajaid, nii et koos FECC-i külalistega olid kõik saatkonna ruumid tihedalt kaunilt sätitud pidulisi täis.

Jätkupidu FECC-i külalistele korraldati klubis Clazz, mis asus mugava jalutuskäigu tee kaugusel saatkonnast. Kuigi õhtu oli alanud üsna tormiselt, siis selleks ajaks, kui oli aeg liikuda all-linna, oli vähemalt sadu õues lakanud. Clazzis tervitasid külalisi lauad täis maitsvaid sööke ning jooke. Lõbus meeleolu kulmineerus bändi etteastega - Rolf Roosalu, Lauri Pihlap ja Marvi Vallaste, kes olid kokku pannud kava 80-90-ndate hittlugudest. 

Tänavu sai katsetatud täiesti uutmoodi peo formaadiga ning kokkuvõtteid tehes märkis töörühm üles nii mõndagi, mida annaks sama formaati kasutades muuta ja parendada. Oleme tänulikud FECC-i liikmetele rohke osavõtu eest nii jõulupeol kui terve hooaja vältel! Ilusat jõulukuud ning kohtumiseni juba uuel, 2016. aastal!

Rohkelt pilte leiate Liikmetele ala pildigaleriist.

Fotod: Ardo Holts / Fotostop