Menu

FECC-i traditsiooniline vähipidu toimus sedakorda Pärnus uue liikmesfirma Hedon Spa&Hotelli restoranis Raimond. Kuigi olime eeldanud, et asukoht Tallinnast väljaspool kahandab mõnevõrra üritusest osa võtta soovijate hulka, siis reaalselt see nii ei olnud. Tuleb välja, et kusiganes FECC pidu peab, siis 150-160 inimest on igal juhul kohal. Ja kui nii mõelda, siis on see ju ainult positiivne, et tahetakse koos käia ja omavahel suhelda!

Tänavuaastased vähid tulid Saaremaalt, bänd oli Pärnust ning muusikavalik sisaldas asukohale sobivalt palju Raimond Valgre lugusid. Eriline oli tänavune pidu seepärast, et kuigi laulikut sai oluliselt täiendatud, siis kõik laulud said ühiselt ka ära lauldud. Bändi saatel läks pidu hetkega käima ning laulu ja tantsu jätkus kuni peo viimase hetkeni.

Kuna üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna, siis kutsumegi üles sirvima pildigaleriid Liikmetele alas, et saada õhtust veelgi parem ülevaade.

Täname südamest Sari Sopanen’i, Hedoni tegevjuhti, kes meid lahkelt endale külla kutsus, samuti peo toetajat Värska Vesi ning loomulikult kõiki peost osavõtjaid järjekordse äärmiselt meeleoluka peo eest!