Menu

Tänavuse kevadhooaja lõpetas tutvumine ühe maailma suurima ristluslaevaga Adventure of the Seas, mida opereerib Royal Carribean Cruises ja seda kõike meie liikme Estraveli kutsel. Tavaliselt sõidabki laev pigem Kariibi merel ning käesolev reis Põhja- ja Läänemerel pidi olema selle laeva jaoks viimane. Samal operaatoril on kokku 21 kruiisilaeva, ning kruiisima on võimalik minna isegi Alaskale! Kaks uut laeva on samuti lähiaastatel liinile tulemas, nii et kindlasti leiab iga huviline endale huvipakkuva piirkonna nagu ka sobiva kruiisipaketi. Külastajaid üllataski meeldivalt see, et paketihinna sees on kogu toitlustus ja seda ööpäevaringselt, kusjuures toidu ja restoranide valik on äärmiselt lai.

Teine märkimist vääriv aspekt on see, et laeval on tõepoolest väga palju tegevusi, mis on kõik samuti juba paketihinna sees! Mainitagu siinkohal kõik basseinid, kaljuronimine, korvpalliväljak, minigolfirajad, raamatukogu, uisuväljak koos uisushow’ga, teatrisaal koos erinevate show’dega, lasvegaslik kasiinosaal, kahekorruseline diskosaal jne. Ka laste peale on mõeldud – neile on suur mänguderuum ning 12-17-aastastele lausa oma mahladiskoruum. Korraldatakse ka infotunde erinevatel teemadel. Selleks, et puhkusejärgselt mitte hakata tegelema kaalulangetamisega, on võimalik nautida tervisekeskuse mõnusid.

Külastuse lõpetas 3-käiguline lõunasöök laeva Itaalia restoranis Giovanni. Täname südamest Estravelit, eriti meie kontaktisikut Evelyn Karmingut, nagu ka Royal Carribean Cruises Soome ja Baltiriikide müügijuhti Petri Siren'it äärmiselt meeleoluka külastuse korraldamise eest!

Pildid laevast on üleval Liikmetele-ala pildigaleriis!
Delfi fotograafi pildigalerii.

Kohtumiseni sügishooajal!