Menu

Kutsu tuttavad kaasa ja saa ise kasu!

FECC on oma 20 tegevusaasta jooksul kasvanud ettevõtjate klubist kaubanduskojaks, millel on juba ligi 170 liiget. Eestis tegutseb siiski rohkem kui 4000 kas osaliselt või täielikult Soome kapitalil põhinevat ettevõtet. Seega on kasvupotentsiaali ühingul küllaga.

Meie eesmärk on pakkuda mitmekesisemat programmi ja tuua kokku rohkem inimesi, kes on huvitatud riikidevahelistest kaubandussuhetest. Mittetulundusühingule, mis on 100%-liselt rahastatud liikmemaksudest saadava tuluga, on see arvestatav lisakulu. Seetõttu alustame kampaaniat, mille tulemusena oleks pakkumise ja nõudluse vahel tasakaal - rohkem liikmeid tähendab suuremat tulu ja mitmekesisemat programmi, kuid pakume ka konkreetset kasu Teile, kes Te levitate infot FECC-i kohta oma tuttavatele ja partneritele.

 Tutvustage koostööpartnerile või tuttavale ettevõttele FECC-i tegemisi meie uue kodulehekülje www.fecc.ee abil ja rääkige neile liikmeks astumisest. Kui Teie tuttav märgib Teid või Teie ettevõtte ära soovitaja lahtrisse "Kuidas ma kuulsin FECCist?", registreerime meie iga tingimustele vastavalt liitunud uue liikme ja märgime Teie kontole ühe (1) liikmepunkti.

Kui olete 2014. aasta jooksul toonud FECC-i kolm (3) uut liiget, muutuvad need 3 liikmepunkti kohe krediidiks, mida saab kasutada järgnevatel viisidel:

- 50% soodustust 2015 aasta liikmemaksust (väärtus hetkel 200 EUR);

- Jooksva saldona näiteks lisapiletite ostmiseks töötajatele FECC-i 2014 aasta hooajalistele sündmustele ehk grilli-, vähi- ja jõulupidudele või teistele kaubanduskodade ühisüritustele, millele FECC pileteid müüb; või

- Kombinatsioon kahest eelnevast ehk näiteks paar lisapiletite ostu aasta jooksul ja ülejäänud summa vähendamiseks 2015 aasta liikmemaksust.

Liikmetevärbamise kampaania kestab ühe kalendriaasta korraga, st punktiseis nullitakse aasta vahetumisel. FECCi juhatuse liikmete ettevõtete töötajad ja / või tööandjad ei teeni oma tegevusega liikmepunkte.

Lisateavet kampaania kohta võib küsida esimees Sami Seppänenilt ja sekretär Kelli Püss'ilt (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).