Menu
Sisuturunduse kogemused ja nipid

Sisuturunduse kogemused ja nipid

Loe edasi...
Seminar-kuidas Soomes äri teha?

Seminar-kuidas Soomes äri teha?

Loe edasi...

Soome-Eesti Kaubanduskoda FECC tähistas kolmapäeval 13.06 Tallinnas oma 20. tegutsemisaastat piduliku vastuvõtuga.

phoca thumb l 9632

Pärastlõunal esinesid Eesti Teaduste Akadeemia saalis toimunud FECC 20 pidulikul seminaril Soome suursaadik Aleksi Härkönen ning mitmed FECC-i tegevuse alustamisel olulist rolli mänginud ärimehed ja ettevõtete juhid. Äritegevusest pärast iseseisvumist ja üha globaliseeruvas Eestis rääkisid paar aastakümmet kohalikku restoraniäri näinud ja arendanud Auri Hakomaa, praegusel kujul toimiva FECC-i eelkäija ESLY esimene esimees Reima Teerikangas, samuti ESLY asutajaliikmete hulka kuulunud advokaat Aku Sorainen ning ESLY ja FECC-i pikaajaline sekretär Hanna Mursula. Seminari moderaator oli FECC-i praegune esimees Sami Seppänen.

 phoca thumb l 9674Tähtpäev jätkus vastuvõtul Soome saatkonnas, kus pidulisi tervitas suursaadik Härköneni kõrval Eesti majandus-ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts. Ülevat meeleolu päikselisse päeva tõi ka omalt poolt muusikalise tervitusega esinenud 1922 aastal asutatud Tallinna vanim segakoor Raudam, kes esitasid teemakohaselt kolm soomekeelset (Finlandia, Kesäpäivä Kangasalla ja Suomen Laulu) ning ühe eestikeelse (Raimond Valgre Muinaslugu muusikas) laulu. Koori koosseisu kuulub ka kaks FECC-i liikmeskonna esindajat.

phoca thumb l 9666

Ametliku programmi lõppedes jätkati soome-eesti meeleolus ja aktiivselt suheldes lähedal asuva vaateplatvormiga piirneval Luscher & Matiesen veiniterrassil.

FECCi-i juhatus ja ürituse korraldusmeeskond tänavad kõiki seminaril esinejaid, üritustel osalejaid ning eriliselt suur tänu kuulub Soome saatkonnale, tänu kelle olulisele panusele pidu võimalikuks sai.

Peopäeva fotosid on võimalik näha FECC-i extranetis- pildigalerii on erandkorras avatud ka kolmandatele isikutele.