Menu
Sisuturunduse kogemused ja nipid

Sisuturunduse kogemused ja nipid

Loe edasi...
Seminar-kuidas Soomes äri teha?

Seminar-kuidas Soomes äri teha?

Loe edasi...

finncham small100Septembris moodustatud globaalne võrgustik koondab üle 100 maailma eri paigus tegutseva Soomega seotud kaubandusühenduse, kaubanduskoja ja kildi soodustamaks ettevõtete rahvusvahelistumist ja eksporti.

FinnChami abil on FECC-i liikmetel lihtsam tugevdada majandussuhteid, vahetada kontakte ja kogemusi ettevõtete ja sihtriikidele vahel. Võrgustik toimib sillana Soome ja maailma vahel ning võimaldab rahvusvahelistel ettevõtetel omakorda saada kontakte Soomes.

Lisainfot leiab leheküljelt www.finncham.fi.

Normal 0 false 21 false false false ET X-NONE AR-SA

FECC on valitud olema osa uuest võrgustikust FinnCham. Septembris moodustatud globaalne võrgustik koondab üle 100 maailma eri paigus tegutseva Soomega seotud kaubandusühenduse, kaubanduskoja ja kildi soodustamaks ettevõtete rahvusvahelistumist ja  eksporti.  

FinnChami abil on FECCi liikmetel lihtsam tugevdada majandussuhteid, vahetada kontakte ja kogemusi ettevõtete ja sihtriikidele vahel. Võrgustik toimib sillana Soome ja maailma vahel ning võimaldab rahvusvahelistel ettevõtetel omakorda saada kontakte Soomes.

FinnChamist räägime rohkem ka FECCi aastakoosolekul 14 novembril, seniks aga võite saada lisainfot leheküljelt www.finncham.fi.